Home Strategia powiatu 2013-2020

Strategia Rozwoju Powiatu Krakowskiego na lata 2013-2020 PDF Drukuj Email
piątek, 21 czerwca 2013 06:07

Strategia Rozwoju Powiatu Krakowskiego na lata 2013-2020 została przygotowana w wyniku trwających ponad rok prac, prowadzonych przez Zarząd Powiatu Krakowskiego oraz ekspertów FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji. Jest podstawowym i najważniejszym dokumentem samorządu Powiatu, określającym obszary, cele i kierunki interwencji polityki rozwoju, prowadzonej w przestrzeni Powiatu. Dokument uwzględnia wnioski i rekomendacje sformułowane w ramach szerokiej debaty publicznej, której elementem były w szczególności 3 sesje strategiczne i spotkania konsultacyjne.

Strategia została przyjęta Uchwałą Nr XXXI/314/13 Rady Powiatu w Krakowie z dnia 29 maja 2013 roku.

Kliknij i pobierz Strategie Rozwoju Powiatu Krakowskiego