Home Projekty

Projekty PDF Drukuj Email
piątek, 21 czerwca 2013 09:41

Biuro ds. Rozwoju i Funduszy Strukturalnych zrealizowało 3 projekty w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013:

„Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie”,

„Modernizacja obiektów – domów pomocy społecznej w Powiecie Krakowskim”,

„Budowa instalacji ciepłej wody użytkowej w oparciu o zastosowanie systemu solarnego w budynkach użyteczności publicznej Powiatu Krakowskiego”.